A A A

(fot. ZTA)

17 października zawodnicy, trenerzy i działacze Zgierskiego Towarzystwa Atletycznego zostali zaproszeni na spotkanie z Panią Prezydent Zgierza Iwoną Wieczorek.

Spotkanie miało miły charakter, a impulsem do niego był przełomowy sukces zgierskich juniorów w Drużynowych Mistrzostwach Polski w zapasach w stylu wolnym. Pani Prezydent, która osobiście kibicowała zgierskim zawodnikom wyraziła duże uznanie dla trudu zawodników, wiedzy trenerów i zaangażowania działaczy w propagowanie tej trudnej dyscypliny sportu oraz w promocję naszego miasta. Z uwagą wysłuchała pomysłów i próśb związanych z dalszym funkcjonowaniem Zgierskiego Towarzystwa Atletycznego. Na zakończenie spotkania obiecała w miarę posiadanych kompetencji i środków poprawić sytuację materialną zawodników i znaleźć środki na dalsze funkcjonowanie na obecnym poziomie Zgierskiego Towarzystwa Atletycznego.

Na spotkaniu obecni byli: Anna Zwirydowska, Paulina Grabowska, Klaudia Pilipczuk, Marcin Majka, Dawid Pepłowski, Mateusz Nejman, Roksana Zasina, Damian Terenowicz, Dawid Romanowicz.

źródło: zapasyzgierskie.pl

.