A A A

(fot. MDK)

3 września 2011 roku w Kielcach odbył się XVI FINAŁ Amatorskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim FAMILY CUP 2011. Województwa mogły być reprezentowane przez zawodników, którzy zajęli miejsca 1-6 w swoich kategoriach wiekowych w eliminacjach regionalnych – 11.06.2011 r. na Malince w Zgierzu organizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu.

(Relacja z Family Cup 2011).

W sportowej rywalizacji nasze województwo  reprezentowało 21 zawodników. Kapitanem drużyny reprezentującej województwo łódzkie była Pani Jadwiga Wlaźlińska.

Mistrzynią Polski w kategorii E/K została Ewa Bachmańska z Łodzi (na zdjęciu u góry). Piąte miejsce w tej kategorii zajęła Renata Mach ze Słowika. Mistrzem Polski w kategorii I/M został Piotr Dziedzic z Brzezin. Wicemistrzostwo Polski zdobył Andrzej Sadłecki z Łodzi (na zdjęciu obok). Województwo Łódzkie w sztafecie rodzinnej reprezentowali Oliwia, Renata i Zdzisław Mach ze Słowika.

Wszystkim uczestnikom XVI Finału składamy serdeczne podziękowania za sportową rywalizację i godne reprezentowanie naszego województwa. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sportowych sukcesów oraz do udziału w następnej edycji Family Cup w kolarstwie górskim na Malince 23.06.2012 r.

Zapraszamy również do Zgierza 19.11. 2011 do udziału w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego  w pływaniu.

Bogumiła Łuczak-Filipek

Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu

.