A A A

(fot. MOSiR)

Finałem plażowej piłki siatkowej Grand Prix Malinka 2011 zakończono rekreacyjno - sportowe Lato 2011 organizowane przez MOSiR w Zgierzu. Do turnieju zostało zaproszonych 16 najlepszych zawodników z całego cyklu. Emocji i tym razem nie zabrakło.

Już w I rundzie późniejsi zwycięzcy Bracia P. (Przemysław i Krystian Pachliński) przegrali 17-21 z parą z Głowna Voley Ball Głowno (Marcin Moszczyński, Piotr Włodarczyk). Również liderzy Jakub Kubacki i Adrian Broniarek przegrali w II rundzie 20-22 z parą z Głowna. Grając systemem "brazylijskim" mimo jednej porażki można ostatecznie zwyciężyć. Tak było i w naszym turnieju bracia P. wygrali kolejno cztery mecze zostali zwycięzcami turnieju finałowego.

Najlepszymi zawodnikami natomiast całego cyklu Grand Prix Malinka 2011 zostali Jakub Kubacki i Adrian Broniarek zdobywcy 27 pkt., kolejne miejsca zajęli: 3. Tobiasz Witczak - 21, 4.Przemysław Pachliński -20, 5.Damian Rybak -19.

Zwycięzcy finału otrzymali puchary, natomiast najlepsi zawodnicy cyklu otrzymali talony na sprzęt sportowy wartości od 25 do 125 zł. Już dziś zapraszamy na kolejny turniej za rok.

źródło: MOSiR

.