A A A

Już w najbliższy wtorek, 30 sierpnia o godz 19.30, odbędzie się Wielki Finał Wakacyjnego Grand Prix. Organizatorem tego eventu jest Tor Kartingowy Reventon mający swą siedzibę na ul. Sienkiewicza 16/18 w Zgierzu.

Eliminacje do finału odbywały w trzech turach co dwa tygodnie - 30 lipca, 13 lipca i 27 lipca. Z każdej do finału awansowało dwóch najlepszych zawodników. Do finału wakacyjnych zawodów zakwalifikowali się: Łukasz Błachowicz, Tomasz Michoń, Michał Zatorski, Michał Jesionowski, Maciej Kupś i Jakub Kiełbasa.

Na godzinę 19.30 zaplanowana jest krótka seria kwalifikacyjna na jednym bądź dwóch gokartach, której wyniki zadecydują o kolejności na starcie. Po niej zawodnicy wystartują do wyścigu głównego na 50 okrążeń. 

Panom życzymy powodzenia w eliminacjach oraz w Wielkim Finale, a Państwa zapraszamy na tor katringowy. Więcej informacji na stronie www.reventon.net.pl

Chociaż są to tylko małe gokarty, to emocje są nie mniejsze niż każdym innym sporcie motorowym! Proszę pamiętać, że Robert Kubica również zaczynał od kartów.

Jakub Grzybowski 

.