A A A


Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu zaprasza na XVI Amatorskie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Kolarstwie Górskim Family Cup 2011. Zawody na Malince w Zgierzu odbędą się 11 czerwca.

Rozegrana będzie jedna konkurencja – wyścig terenowy (cross country).

Wpisowe: dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia (roczniki 1995 i młodsze) – 10 zł. Dla osób od 17 lat (roczniki 1994 i starsze) – 20 zł. Wpisowe zawiera ubezpieczenie i organizację imprezy.

Zapisy na stronie internetowej Family Cup w zakładce „kolarstwo” lub u organizatora regionalnego: Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu, ul. Długa 42, tel. 42 719 08 52, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do godz. 18.00 dnia poprzedzającego zawody. Więcej informacji o zapisach i obowiązkach uczestników w Informacji Regionalnej.

Biuro organizacyjne zawodów będzie czynne od 9.00 do 10.30 Zawody w najmłodszej kategorii wystartują o 10.30.

Zawody są Amatorskimi Mistrzostwami Polski w Kolarstwie Górskim. Składają się z 19 eliminacji w regionach obejmujących terytorium całego kraju oraz finału. Głównym organizatorem zawodów jest Wydawnictwo Family Cup Sp. z o. o., Stowarzyszenie Family Cup. Organizatorami regionalnymi są firmy i organizacje, z którymi Główny Organizator zawarł umowy o organizację zawodów eliminacyjnych. Głównym Organizatorem finału, który odbędzie się 3 września w Kielcach, jest Stowarzyszenie Family Cup i Wydawnictwo Family Cup Sp. z o.o.

EZG.INFO.PL jest patronem medialnym regionalnych zawodów Family Cup 2011. 

Więcej informacji w Regulaminie zawodów.

Trasy wyścigu.

 

Bogumiła Łuczak-Filipek 
Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu

 

 

.