winamp mediap

real

A A A

reczna olm

Piłkarze i piłkarki ręczni ze Szkoły Podstawowej nr 1 zajęli drugie miejsce w Orlikowej Lidze Mistrzów województwa łódzkiego. Drużyny grały w mieszanych składach chłopców i dziewcząt.

W finale zgierski zespół przegrał z drużyną z Konstantynowa Łódzkiego 14:11. Trzecie miejsce w zawodach zajęła Szkoła Podstawowa nr 149 w Łodzi.  turnieju finałowym zagrało 7 drużyn z całego województwa, które wygrały eliminacje przeprowadzone w maju i czerwcu. Udział w tegorocznej edycji Orlikowej Lidze Mistrzów w piłce ręcznej wzięło ponad 800 dzieci z 55 szkół z 19 powiatów województwa łódzkiego.

Zgierzanie grali w następującym składzie: Oliwia Łuczak, Julia Biegas, Agata Kluska, Roksana Bałabuch, Piotr Niciak, Kacper Czubakowski, Kacper Michalak, Alan Bartczak, Wiktoria Kmieciak, Dawid Józefowicz, Natalia Kmieć, Wiktoria Stachów, Róża Augustyniak. Dziewczęta i chłopcy występowali pod opieką Jadwigi Sikorskiej.