A A A

zlo16 final

Osiedle ul. Tuwima oraz Proboszczewice powalczą o zwycięstwo w II sezonie Zgierskiej Ligi Osiedlowej. Finał międzydzielnicowych zawodów piłkarskich odbędzie się 2 października na boisku "Orlik" przy ul. Cezaka. Tego dnia rozegrany zostanie również finał ZLO Italooptica Cup.

Zgierska Liga Osiedlowa jest organizowana przez Stowarzyszenie Byłych Działaczy, Zawodników i Sympatyków KS Boruta. Bierze w niej udział 12 drużyn reprezentujących poszczególne zgierskie osiedla. Po dotychczas rozegranych 10 kolejkach liderem tabeli jest Osiedle ul. Tuwima, które wygrało wszystkie swoje mecze. Na drugim miejscu znajduje się drużyna Proboszczewice, na trzecim z taką samą liczbą punktów - Piaskowice i Przybyłów.

Finałowe dwie rundy meczów ligi zostaną rozegrane w niedzielę 2 października w godz. 10.00-14.00 na "Orliku" przy Zespole Szkół nr 1. Tego samego dnia odbędą się mecze półfinałowe i finałowe Pucharu Ligi, o który walczą jeszcze 4 drużyny: Nowe Miasto, Os. ul. Tuwima, Proboszczewice i Piaskowice. 

.