winamp mediap

real

A A A

umkszgierz 0416

Nieudanie rozpoczęły rundę wiosenną piłkarskiej II ligi zawodniczki UMKS Zgierz. Na boisku MOSiR przy ul. Wschodniej zgierskie piłkarki przegrały z KU-AZS UW Warszawa 1:2 pomimo prowadzenia na początku meczu.

Bramkę dla zgierzanek w 26' minucie z rzutu karnego zdobyła Patrycja Martyniak. Druga połowa meczu należała jednak do warszawianek i to one wywiozły ze Zgierza 3 punkty.

Skład zespołu ze Zgierza: Nazar - Pełka, Marciniak, Pręciuk, Pieprzowska - Witczak (81' Bobińska), Walak, Kluszczyńska (67' Włodarczyk), Gontarek (65' Gwarczyk) - Słowińska, Kucina.

UMKS Zgierz zajmuje obecnie 9. miejsce w tabeli II ligi grupy mazowieckiej. Najbliższy mecz zgierzanki rozegrają na wyjeździe 16 kwietnia o 16.00 z Jantarem Ostrołęka.