Aktualnie nadajemy:

winamp mediap

real

A A A

Piłkarki Gimnazjum nr 2 w Zgierzu zajęły drugie miejsce w wojewódzkim turnieju Coca Cola Cup, przegrywając w finale z SMS Łódź. Zawodniczka zgierskiego Gimnazjum, Daria Kałuża została najlepszą bramkarką zawodów.

cocacola15

W fazie grupowej zgierzanki zajęły drugie miejsce, wyprzedzając Gimnazjum z Grabowa i Gimnazjum nr 5 z Piotrkowa Trybunalskiego. Lepsze były tylko późniejsze zwyciężczynie turnieju, SMS Łódź.

W półfinale zawodniczki Gimnazjum nr 2 wygrały 4:1 z Zespołem Szkół z Mokrska, w finale ponownie przegrały z SMS Łódź 2:3.

Królową strzelczyń turnieju została Klaudia Jedlińska (SMS Łódź), która zdobyła 10 bramek. Za najlepszą bramkarkę uznano Darię Kałużę ze Zgierza.

W finale turnieju chłopców pierwsze miejsce również zajęła drużyna Szkoły Mistrzostwa Sportowego z Łodzi, która w finale wygrała z Gimnazjum nr 3 z Sieradza.