A A A

futbol zgierzotwartyDo 27 kwietnia można zgłaszać mieszane zespoły do I Zgierskiego Turnieju Antydyskryminacyjnego w piłkę nożną. Wydarzenie przeznaczone dla zgierskich szkół podstawowych odbędzie się w dniach 28 maja - 1 czerwca w ramach projektu "Zgierz Otwarty".

- Chcemy pokazać, że piłka nożna oraz kibicowanie mogą i powinny uczyć szacunku dla innych osób. Zachęcamy młodzież do poszukiwania kreatywnych form kibicowania, które oparte będą na szacunku dla przeciwników i przeciwniczek - mówią organizatorki i organizatorzy projektu ze Stowarzyszenia im. A. Gołąba.

W turnieju udział mogą brać uczniowie i uczennice klas IV-VI szkół podstawowych. Szkoły mogą zgłaszać mieszane (chłopcy i dziewczynki) 10-osobowe drużyny (podstawowy skład: 5 zawodników i bramkarz oraz do 4 rezerwowych) pocztą: ul. Rembowskiego 36/40, 95-100 Zgierz; e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 664 039 307, do dnia 27 kwietnia 2015.

.