Aktualnie nadajemy:

winamp mediap

real

A A A

puchar starostyZespół MKP Boruta Zgierz zdobył puchar Starosty Zgierskiego. Turniej o mistrzostwo powiatu zorganizowano w hali MOSiR w Zgierzu.

W turnieju walczyło 7 zespołów z województwa łódzkiego. W finale drużyna Boruty wygrała z Polonią Piotrków Trybunalski 8:0. W meczu o trzecie miejsce, ubiegłoroczni triumfatorzy Orzeł Parzęczew 5:3 pokonał Włókniarza Pabianice.

Po ostatnim gwizdku sędziego przyszedł czas, aby nagrodzić najlepszych. Bramkarzem turnieju został „Shaggy” – z Orła Parzęczew. Kolejne dwie nagrody powędrowały do zawodników MKP Boruta Zgierz. Królem strzelców został Sebastian Ceglarz, natomiast piłkarzem turnieju wybrano Dominika Kowalskiego, który dodatkowo, dzięki firmie Idczak, będzie mógł odpocząć po turnieju w pensjonacie „Julian” w Wiśle.