A A A

familycup2013Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zgierzu, już po raz ósmy organizuje Amatorskie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Pływaniu Family Cup’14. Zawody odbędą się 18 października (sobota) na  Pływalni MOSiR przy ul. Leśmiana 1 w Zgierzu.

Udział w nich mogą wziąć wszystkie chętne osoby, które nie posiadają licencji zawodniczej Polskiego Związku Pływackiego. Zawody rozgrywane są w stylu dowolnym według klasyfikacji indywidualnej (z uwzględnieniem kategorii wiekowych z podziałem na kobiety - mężczyźni) oraz rodzinnej. Wyścigi we wszystkich kategoriach odbywać się będą na dystansie - 25 metrów, z wyjątkiem kategorii przedszkolaków - 12,5 m. Sztafeta rodzinna płynąca w następujących składach:

- matka, ojciec, dziecko

- dziadek lub babcia, syn lub córka, wnuk lub wnuczka

- rodzic lub dziadek, dziecko lub wnuk, wnuk lub wnuczka

rozgrywana będzie na dystansie 4 x 25 m (gdzie jeden z trzech zawodników płynie dystans dwukrotnie).

Zawody są bardzo atrakcyjne dla wszystkich miłośników pływania. Organizatorzy zapewniają zawodnikom puchary (miejsca I - III),dyplomy (miejsca I - VI) i nagrody, które są rozlosowywane wśród wszystkich zawodników (niezależnie od zajętego miejsca).

Opłata startowa (w tym ubezpieczenie, poczęstunek i napoje): dorośli - 20 zł, dzieci (do 16 lat/włącznie) - 10 zł.

Numery startowe będą wydawane w dniu zawodów od godz. 9.00 do godz.10.30.

Start pierwszej kategorii A (rocznik 2008 i młodsi) o godz. 10.30.

Zakończenie imprezy planowane jest ok godz. 14.00 - 14.30.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

.