Aktualnie nadajemy:

winamp mediap

real

A A A

mosir grandprixW niedzielę 6 lipca rozpoczęto rekreacyjne lato w ośrodku Malinka. Tym razem pogoda sprzyjała czynnemu wypoczynkowi. Rano odbyła się rywalizacja najmłodszych w ramach imprezy „Biegaj z nami”, później siatkarze zainaugurowali XII Grand Prix Malinka 2014.

W zawodach "Biegaj z nami" wystartowało kilkunastu milusińskich, którzy rywalizowali na dystansie 200 m. Najmłodszą uczestniczką była 3-letnia Natasza Stachyra, która wspólnie z mamą pokonała ten trudny dystans. Inauguracyjnym zwycięzcą został Maksym Michalski w czasie 34,40s wyprzedzając Tymoteusza Bugalskiego i Bartosza Stachyrę. Szkoda iż w rywalizacji seniorów wystartował tylko niezawodny Artur Świstek, który pobił rekord trasy pokonując pięć okrążeń dookoła dużego stawu w czasie 7.41s. MOSiR wspólnie ze Zgierskim TKKF zaprasza na kolejną imprezę biegową do ośrodka Malinka w dniu 20 lipca br. na godz.10.00.

Po zawodach biegowych do rywalizacji przystąpili już tradycyjnie w pierwszą niedzielę lipca siatkarze inaugurując XII GRAND PRIX MALINKA 2014 w plażowej piłce siatkowej. Wystartowało 10 drużyn reprezentujących Zgierz, Ozorków i Łódź, które grały systemem brazylijskim. Mecze toczono w dużym upale i przyniosły wiele emocji. Turniej udało się zakończyć tuż przed burzą.   Zwyciężyli Adrian Kubera i Piotr Włodarczyk w finale pokonując Damiana Sobczaka i Przemysława Pachlińskiego.