A A A

Drużyna hokeja na lodzie AKH Zgierz prowadzi nabór do swoich grup. Zgierscy hokeiści trenują w sezonie zimowym na miejskim lodowisku przy ul. Leśmiana.

akhokej dsc0101

fot. hokejzgierz.zz.mu 

Zespół AKH Zgierz, założony w 2008 roku, chce kontynuować bogate zgierskie tradycje hokejowe. W naszym mieście w przeszłości funkcjonowały trzy kluby: Harcerski KS, Boruta i Włókniarz Zgierz. Wielu członków hokejowej kadry narodowej było wychowankami zgierskich drużyn.

Klub prowadzi obecnie nabór do dwóch grup. Pierwsza to główny zespół rywalizujący z innymi drużynami, do drugiej zgłosić mogą się osoby chcące grać w hokeja na poziomie początkującym. - Jeśli chcesz pograć w hokeja, a może nawet już miałeś do tego okazję, nie przejmuj się swoim poziomem jazdy na łyżwach, bez obaw możesz śmiało zacząć z nami trenować - zachęcają zgierscy hokeiści. Treningi odbywają się w poniedziałki, środy i piątki w godz. 21.15 - 22.45 oraz dla 2. grupy w soboty w godz. 9.00-10.00 na lodowisku MOSiR przy ul. Leśmiana 1.

akh zgierzZainteresowani grą w hokeja powinni przyjść na trening z obowiązkowym podstawowym kompletem:

  • łyżwy – najlepiej hokejowe,
  • kask – nie kolarski,
  • kij – drewniany/kompozytowy,
  • nagolenniki - ochraniacze na piszczele (dobrze sprawdzą się np. rowerowe).

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.hokejzgierz.zz.mu. Kontakt: Wojtek Smędzik (501 404 296), Jan Zieliński (665 266 605).

 

.