Aktualnie nadajemy:

winamp mediap

real

A A A

zta rzeszow1Młodzi zapaśnicy ZTA Zgierz bardzo dobrze zaprezentowali się na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Rzeszowie, zdobywając jeden srebrny i trzy brązowe medale.

Brązowy medal w kat. 42 kg zdobył Karol Woliński. Inny zawodnik ZTA Zgierz w tej kategorii, Anthony David James zajął 9. miejsce. W kategorii 53 kg dobrze radził sobie Kacper Kraska, zajmując 3. miejsce. Dariusz Cwońda, w kategorii do 59 kg został sklasyfikowany na 8. miejscu. W kat. 73 kg sukces zanotował Patryk Mazur, który wywalczył miejsce na najniższym stopniu podium. Debiutujący w najcięższej kategorii Piotr Panasiuk przegrał dopiero w walce finałowej i zdobył srebrny medal.

Trenerem zgierskich zapaśników jest Rafał Majchrzak.

Wynik młodzików ZTA Zgierz jest dobrym prognostykiem przed Mistrzostwami Polski w tej kategorii wiekowej, które odbędą się pod koniec listopada.

Zgierskie Towarzystwo Atletyczne zaprasza wszystkich chętnych na treningi we wtorki i czwartki o godzinie 15:30 lub 16:30. Zaproszenie skierowane również jest dla dziewczynek