Aktualnie nadajemy:

winamp mediap

real

A A A

PZZW rozgrywanym w dniach 24-25 maja międzynarodowym turnieju zapaśniczym kadetów w Koszycach sukcesy odnieśli zawodnicy ZTA Zgierz. Marcin Majka zajął 1. miejsce, a Jakub Muszyński 3.

Marcin Majka walczył w kategorii wagowej 58 kg. Reprezentant Polski w półfinale pokonał Słowaka Jakuba Hrabovcina, zaś w finale innego reprezentanta Polski - Adriana Dylona.

Kolejny reprezentant zgierskiego klubu i reprezentacji Polski, Jakub Muszyński (kat. 85 kg) w pojedynku o brąz wygrał z Dominikiem Husarem (Słowacja).

Reprezentacja Polski zwyciężyła także w klasyfikacji drużynowej. Drugie miejsce zajęła reprezentacja Węgier, a trzecie klub Supless Krasnik.

W kwietniu obaj zawodnicy Zgierskiego Towarzystwa Atletycznego zanotowali inne sukcesy - Marcin Majka zostal Międzynarodowym Mistrzem Polski Kadetów, zaś Jakub Muszyński został wicemistrzem na tej samej imprezie.