A A A

Przedszkoliada Tour 2013 zawitała do Zgierza. Już po raz drugi w naszym mieście odbyła się impreza sportowa dla przedszkolaków biorących udział w programie "Przedszkole i piłka". 

Przedszkoliada

17 stycznia mała hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zgierzu gościła blisko pięćdziesiątkę przedszkolaków z naszego miasta, które miały okazję bawić się i współzawodniczyć w wielu różnych konkurencjach. Boisko hali podzielone zostało na 6 stacji, na których dzieci mogły wykazać się swoimi umiejętnościami sportowymi z zakresu kilku dyscyplin sportowych.

Szeroka relacja na stronie www.przedszkoliada.pl

Nie zabrakło również atrakcji pozasportowych przygotowanych przez organizatorów oraz partnerów imprezy. Niespodzianką dla przedszkolaków była wizyta Kangurka, który jest maskotką Przedszkoliady i który dzielnie towarzyszył dzieciom podczas całej imprezy bawiąc i pomagając przy każdym z wykonywanych ćwiczeń.

Do wspólnej zabawy przyłączyła się również Prezydent Miasta Zgierza Iwona Wieczorek, która nie tylko odwiedziła imprezę, ale i wspólnie z dziećmi wzięła udział w zabawie strzelania rzutów karnych kangurkowi. Organizatorem eventu przedszkoliady w Zgierzu był promotor lokalny Rafał Kasiński.

źródło: www.mosir.zgierz.pl 

 

.