A A A

PrzedszkoliadaPrzedszkoliada Tour 2013, największy w Polsce, a być może i Europie, cykl imprez o charakterze sportowo-rozrywkowym dla przedszkolaków, rozpocznie się w dniach 10-11 stycznia w Łodzi a już w najbliższy czwartek 17 stycznia zawita do Zgierza.

Łącznie w dwudziestu jeden imprezach Przedszkoliada Tour, możliwość zabawy, współzawodnictwa i prezentacji umiejętności nabytych podczas zajęć Przedszkoliady, uzyska ponad 3500 dzieci. Oczywiście ważną częścią imprez Przedszkoliady są kibice aktywnych przedszkolaków, dla których przygotowaliśmy specjalne atrakcje.

Zgierska impreza Przedszkoliada Tour 2013 odbędzie się 17 stycznia w małej hali Zgierskiego MOSiRu.

Przedszkoliada Tour 2013, to także ogólnopolscy i lokalni partnerzy oraz partnerzy medialni. Ogólnopolskimi Partnerami Przedszkoliada Tour 2013 są: KUPIEC, BEFADO i GoGo SqueeZ. Ogólnopolskim Partnerem medialnym jest czasdzieci.pl.

Organizatorem drugiego już eventu przedszkoliady w Zgierzu jest promotor lokalny Rafał Kasiński. Honorowy patronat nad imprezą objęła pani Prezydent  Miasta Zgierza dr Iwona Wieczorek.

Lokalnymi Partnerami zostali; Digicom, Fru-Fitness, Cukiernia i Kawiarnia Szarlotka, Auto-Team, ZSO im. S. Staszica w Zgierzu. O promocję imprezy zadbają: TV Centrum, portal EZG.INFO.PL oraz Nowy Zgierski ITZ.

źródło: Rafał Kasiński

 

.