A A A
Family CupMłodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zgierzu już po raz szósty organizuje Amatorskie Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Pływaniu Family Cup 2012
Zawody odbędą się 17 listopada br. (sobota) na terenie Pływalni MOSiR przy ul. Leśmiana 1 w Zgierzu. Udział w nich mogą wziąć wszystkie chętne osoby, które nie posiadają licencji zawodniczej Polskiego Związku Pływackiego (szczegóły w regulaminie). 
Zawody rozgrywane są w stylu dowolnym według klasyfikacji indywidualnej (z uwzględnieniem kategorii wiekowych z podziałem na kobiety - mężczyźni) oraz rodzinnej. Wyścigi we wszystkich kategoriach odbywać się będą na dystansie - 25 metrów, z wyjątkiem kategorii przedszkolaków - 12,5 m. Sztafeta rodzinna płynąca w następujących składach: 
- matka, ojciec, dziecko
- dziadek lub babcia, syn lub córka, wnuk lub wnuczka
- rodzic lub dziadek, dziecko lub wnuk, wnuk lub wnuczka
rozgrywana będzie na dystansie 4 x 25 m (gdzie jeden z trzech zawodników płynie dystans dwukrotnie). 
Zawody są bardzo atrakcyjne dla wszystkich miłośników pływania. Organizatorzy zapewniają zawodnikompuchary (miejsca I - III), dyplomy (miejsca I - VI) i nagrody, które są rozlosowywane wśród wszystkich zawodników (niezależnie od zajętego miejsca). 
Zapisy na zawody przyjmuje (do godz. 16.00 dnia poprzedzającego zawody): 
Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu 
ul. Długa 42, 95 - 100 Zgierz
tel/fax. (42) 719 - 08 - 52
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.mdk.miasto.zgierz.pl
W zgłoszeniu muszą znaleźć się następujące dane: imię i nazwisko, data urodzenia (dzień/miesiąc/rok), adres zamieszkania z kodem pocztowym, numer telefonu, e-mail.

Zapisy również na stronie www.familycup.pl (formularz zgłoszeniowy) 

Przy zapisach będzie pobierana opłata startowa (w tym ubezpieczenie, poczęstunek i napoje): dorośli - 20 zł, dzieci (do 16 lat/włącznie) - 10 zł. 
Numery startowe będą wydawane w dniu zawodów od godz. 9.00 do godz.10.30, zaś start pierwszej kategorii A (rocznik 2003 i młodsi) przewidywany jest o godz. 10.30. Informacja o starcie pozostałych kategorii będzie podana w dniu zawodów przed startem najmłodszych. Zakończenie imprezy planowane jest ok godz. 14.00 - 14.30.

EZG.INFO.PL jest jednym z patronów medialnych imprezy.

 

 

.