Aktualnie nadajemy:

winamp mediap

real

A A A

Grand Prix MalinkaW niedzielę 26 sierpnia na Ośrodku "Malinka" odbyły się finałowe zawody cyklu Grand Prix "Biegaj razem z nami" 2012 oraz turniej finałowy w siatkówce plażowej.

W pięciu cyklach biegów wystąpiło ogółem 26 zawodników, którzy startowali w pięciu kategoriach biegowych. Pomimo padającego deszczu niemal wszyscy dotychczasowi zawodnicy stawili się na finałowe biegi. Zakończeniem całego cyklu było uhonorowanie najlepszych biegaczy pamiątkowymi medalami. Bezkonkurencyjni w swoich kategoriach wiekowych okazali się: Artur Świstek (zwycięzca wszystkich biegów, w których startował w kat. OPEN) oraz Bartosz Pietrzak (w kat. do lat 8). Ponadto najlepszymi w swojej kategorii wiekowej, gromadząc największą liczbę punktów zostali: Mateusz Wyrwas (kat. do lat 16), Bartosz Wyrwas (kat. do lat 13), Oskar Walika (kat. do lat 10) i Bartosz Pietrzak (kat. do lat 8).

Turniej finałowy plażowej piłki siatkowej GP Malinka 2012 zakończył tegoroczne rekreacyjno - sportowe Lato 2012 organizowane przez MOSiR w Zgierzu. We wszystkich zorganizowanych turniejach wzięło udzial łącznie 71 par. Do turnieju finalowego zaś zostało zaproszonych 17 najlepszych zawodników z całego cyklu. W turnieju finałowym wzięło udział 7 par. Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim. Zwyciężyła para Waldemar Fiks / Radosław Migdalski, pokonując w finale parę Bartosz Snowarski / Bartosz Jabłoński. Najlepszym zawodnikiem całego cyklu GP został Piotr Włodarczyk (30 pkt.). Drugie miejsce zajął Przemysław Pachliński (27 pkt.), trzecie miejsce zajął Adrian Kubera (26 pkt.). Klasyfikacja wszystkich zawodników w zakładce "Grand Prix Malinka 2012". Zwycięzcy finału otrzymali puchary, natomiast najlepsi zawodnicy cyklu otrzymali talony na sprzęt sportowy.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję Grand Prix już za rok.