Aktualnie nadajemy:

winamp mediap

real

A A A

Ferrano Włókniarz Zgierz30 czerwca zawodnicy Ferrano Włókniarz Zgierz w finale Ekstraligi Rugby 7 wywalczyli brązowy medal. W meczu o 3. miejsce pokonali RK Unisław. Zawody wygrali Akademicy z Gdańska.
Sobotni Finał Ekstraligi Rugby 7 dostarczył nie lada emocji. Wspaniałe mecze, walka do ostatniej chwili, burza z piorunami i ulewa, która na 20 minut przerwała turniej i gra w wodzie.
Ostatecznie zawody wygrali Akademicy z Gdańska, Arka Rumia zadowoliła się srebrem. Medal brązowy dla FERRANO Włókniarza Zgierz, który pokonał RK Unisław w małym finale.

Najlepszym zawodnikiem zgierskiej drużyny został Maciej Orłowski, który mimo pękniętej dłoni zdecydował, że wspomoże swoją ekipę. W trakcie całego turnieju pokazał ogromną wolę walki i determinację pokazując jak wielkim jest wojownikiem.

mecz o III miejsce: Ferrano Włókniarz Zgierz - RK Unisław 12-7
mecz o I miejsce: Arka Rumia - AZS AWF Gdańsk 5-12