A A A

MonoNight to kolejna akcja Komitetu "Przyjaciele Wesołej Gromady", zbierającego fundusze na wsparcie świetlicy socjoterapeutycznej działającej przy zgierskiej SP1. Komitet tym razem zaprasza do Miejskiego Ośrodka Kultury w Zgierzu 26 lutego na godz. 18.00.

MonoNight to nasze zaproszenie do sprawdzenia, co można zrobić na scenie solo. Jesteśmy przyzwyczajeni do kilkuosobowych spektakli teatralnych, dużych zespołów. Tymczasem wciąż tworzy się świetne monodramy, recytuje fantastyczną prozę. MonoNight to okazja do odkrycia „monosztuki” o różnej tematyce, w odmiennych odsłonach. To propozycja spędzenia niedzielnego wieczoru w rodzinnym gronie nie zapominając o kulturze i rozrywce, jednocześnie wspierając potrzebujące dzieciaki.

Zapraszamy serdecznie wszystkich bez względu na wiek, płeć, kolor skóry, czy poglądy. Gramy dla dzieciaków ze świetlicy socjoterapeutycznej Wesoła Gromada, która działa przy Szkole Podstawowej nr 1 w Zgierzu. Zbieramy fundusze na zakup najpotrzebniejszych materiałów plastycznych dla dzieci, takich jak kredki, kartony, nożyczki, itp.

Dlatego też wstęp na MonoNight możliwy będzie po zakupieniu przy wejściu cegiełki wstępu o wartości 5zł (każda cegiełka to „bilet wstępu" dla jednej osoby).

.