A A A

Urząd Miejski w Strykowie otrzymał nagrodę "Przyjazny Urząd" w konkursie organizowanym przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości z Katowic. W I edycji konkursu wyróżniono blisko 30 urzędów samorządowych w całej Polsce.

urzad strykow

Znak Jakości "Przyjazny Urząd" wyróżnia instytucje, które na pierwszym miejscu stawiają jakość w relacjach z interesantem. Konkurs pomaga budować nowoczesną markę wyróżnionych placówek jako instytucji otwartych na potrzeby mieszkańców, solidnych i kompetentnych. Ocena merytoryczna w Konkursie przebiegała dwuetapowo. Urząd Miejski w Strykowie uzyskał wynik pozytywny zarówno w ramach pierwszego jak i drugiego etapu oceny merytorycznej uzyskując łącznie 84 punkty rankingowe na 110 możliwych.

Uroczyste wręczenie wyróżnienia i znaku "Przyjazny Urząd" nastąpiło w dniu 17 czerwca na Gali Finałowej w Jabłomnie, gdzie pamiątkowy certyfikat i statuetkę odebrał Burmistrz Strykowa Andrzej Jankowski.

Wśród wyróżnionych urzędów z regionu łódzkiego znalazły się jeszcze Urząd Gminy Kleszczów oraz Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi.

 

źródło: portalsamorzadowy.pl, strykow.pl

 

.