A A A

Starostwo Powiatowe zaprasza do konkursu na logotyp powiatu zgierskiego. Ma ono przyciągać uwagę, być łatwe do zapamiętania i kojarzyć się z hasłem promocyjnym "Powiat zgierski - w sercu Polski'. Do wygrania atrakcyjne nagrody.

powiat zgierski

Masz zdolności plastyczne i graficzne oraz ciekawe pomysły? Chcesz aby twoja twórczość stała się oficjalną wizytówką samorządu, a przy okazji pozwoliła wygrać atrakcyjne nagrody ? Jeżeli tak, to zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na Projekt Logotypu Powiatu Zgierskiego - czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Zgierzu.

Logotyp powinien wyrażać charakter i wartości instytucji jaką jest powiat zgierski, a także przyciągać uwagę, zaciekawić, być łatwy do zapamiętania i jednoznacznie kojarzyć się z hasłem promocyjnym „Powiat zgierski – w sercu Polski”. Nagrodami w konkursie są: 49-calowy wysokiej klasy telewizor oraz odtwarzacz DVD (organizator konkursu opłaca podatek od nagrody).

Czas na przesyłanie prac mija 15 czerwca. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie na stronie powiat.zgierz.pl.

.