A A A

wba mapkaOd marca na Wspólnym Bilecie Aglomeracyjnym można poruszać się na trasie Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej także do Strykowa, Głowna i Łowicza.

Wspólny Bilet Aglomeracyjny pozwala poruszać się komunikacją miejską i koleją w wybranych miastach województwa łódzkiego. WBA jest zintegrowanym biletem imiennym, okresowym, 30-dniowym w ramach systemu Migawka. 

Od czerwca 2014 r. WBA obowiązuje w pociągach Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej i Przewozów Regionalnych oraz w komunikacji miejskiej w Łozi, Pabianicach i w Zgierzu. Od października działa także w Łasku, Zduńskiej Woli i Sieradzu. Od marca br. na tej samej zasadzie można korzystać z trasy ŁKA i komunikacji zbiorowej w Strykowie, Głownie i Łowiczu.

Cennik WBA obejmuje 5 stref: "0" w Łodzi oraz A, B, C i D do kolejnych miast województwa łódzkiego. Pasażerowie chcący poruszać się ŁKA i PR oraz komunikacją miejską w Pabianicach i Zgierz za miesięczny bilet normalny zapłacą 180 zł. Dodatkowe połączenie ze Strykowem to 115 zł, Głownem - 240 zł, a Łowiczem - 310 zł.

 

 

.