A A A


Nieformalne Stowarzyszenie Inicjatyw Młodzieżowych MNMs zaprasza na bezpłatne warsztaty "Bo projekty nie gryzą... - czyli jak zmienić swoje otoczenie", które odbędą się 15 i 16 stycznia 2011 r. w Centrum Kultury Dziecka przy ul. Rembowskiego 17 w Zgierzu.

Warsztaty te będą dotyczyć pracy metodą projektu oraz współpracy i rol w grupie. Poprowadzą je: Jakub Pyrzanowski, laureat konkursu "8 Wspaniałych", działacz na rzecz społeczności lokalnej, koordynator projektu "Miasto po godzinach" i "Pod Łowiczem na końcu wsi" oraz członek grupy inicjatywnej projektu "Noc krótka, zaczyna się Sobótka" oraz Dominik Klatka, biorący udział we wszystkich ww. projektach oraz wielu innych już od ponad roku. Obaj prowadzący brali udział w projekcie "Moje życie. Mój projekt" organizowanym przez Fundację Galerię Promocji. Tam też zdobyli teoretyczną wiedzę na temat pracy metodą projektu, którą chcą się podzielić z innymi młodymi ludźmi, pragnącymi aktywizować swoje środowisko do działania.

Sami o sobie mówią, że nie są profesjonalistami - chcą jedynie "sprzedać" dobre praktyki, których sami doświadczyli, ułatwiające sprawną, zorganizowaną i bardziej efektywną pracę w grupie.

Warsztaty łącznie trwać będą 12 godzin zegarowych, po 6 godzin dziennie. Przeprowadzone zostaną dla grupy 12 osób.

"Mamy nadzieję, że nasze działanie przyczyni się do zwiększenia zainteresowania projektami pozarządowymi - mówi Jakub Pyrzanowski - a tym samym przyniesie miastu korzyści w postaci kolejnych działań aktywnej młodzieży".

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc dla uczestników, wszyscy chętni proszeni są o jak najszybszy kontakt w celu zgłoszenia swojego udziału do koordynatora działania, Jakuba Pyrzanowskiego, pod numer telefonu: 531 152 004 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

źródło: Nieformalne Stowarzyszenie Inicjatyw Młodzieżowych MNMs 

.