A A A

 

policja lewandowska25 lutego po 34 latach pracy w policji na emeryturę odszedł Komendant Powiatowy Policji w Zgierzu insp. Piotr Nejman. 

Odchodzący komendant od 32 lat pełnił służbę w zgierskiej jednostce, był Kierownikiem Sekcji Prewencji w Komendzie Rejonowej, następnie zastępcą Komendanta Rejonowego, później powiatowego. Od 10 lat stał na czele zgierskiej komendy powiatowej.

Na stanowisku zastąpiła go jego dotychczasowa zastępczyni – mł. insp. Iwona Lewandowska, która od 24 lat pracuje w zgierskiej jednostce. Najpierw w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym, potem jako Naczelnik Wydziału Prewencji. Od blisko dekady pełniła funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Zgierzu.

Podczas lutowej sesji Rady Powiatu Zgierskiego Starosta Zgierski Krzysztof Kozanecki i Przewodniczący Rady Powiatu Zgierskiego Józef Dziemdziela, w imieniu całej rady, podziękowali byłemu komendantowi za lata pracy na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa w naszym powiecie, zaś pani komendant życzyli powodzenia na nowym stanowisku. 
 

Źródło: Małgorzata Tomczuk, www.powiat.zgierz.pl 

.