WŁĄCZ RADIO EZG!

POSŁUCHAJ:

ezglogo2

 

Aktualnie nadajemy:

winamp mediap

real

A A A

Harmonogram wizyt duszpasterskich (kolędy) w zgierskich parafiach: św. Katarzyny Aleksandryjskiej, MB Dobrej Rady oraz NMP Różańcowej w tygodniu 13-18 stycznia 2014.

koleda

  • Parafia św. Katarzyny Aleksandryjskiej:

Poniedziałek, 13 stycznia 2014

9.00 - ul. Orzeszkowej i Konopnickiej; ul. Głowackiego, Moniuszki, Sieradzka

16.00 - blok 20,21

Wtorek, 14 stycznia 2014 

9.00 - ul. Targowa i pl. Targowy domy jednorodzinne; ul. Jagiellońska, Piaskowa, Mała, Barona 

16.00 - blok 22

Środa, 15 stycznia 2014

9.00 - Chełmy: ul. Rudnicka, Lisia, Zagajnikowa, Iglasta i Wiewiórcza; Pl. Jana Pawła II

16.00 - blok 23

Czwartek, 16 stycznia 2014

9.00 - ul. Śniechowskiego - stare budownictwo; ul. Żeromskiego i ul. Traugutta; ul. Popiełuszki i ul. Pułaskiego

16.00 - blok 24,25

Piątek, 17 stycznia 2014

9.00 - ul. P. Skargi, ul. Parzęczewska, ul. Szeroka; ul. Wąska, Wiatrakowa, Wspólna, Zawadzka, Kosynierów

16.00 - blok 26

Sobota, 18 stycznia 2014

9.00 - ul. Śniechowskiego - wszystkie bloki i blok przyul. Traugutta 11; ul. Tuwima - domy jednorodzinne

  • Parafia Matki Bożej Dobrej Rady

Poniedziałek, 13 stycznia 2014

15.30 – ul. Kolejowa 2, 4

19.00 – ul. Kolejowa 6b

 

Wtorek 14 stycznia 2014 r.

 

15.30. ul. 3 Maja 75, 77, 81

 

19.00. ul. Kolejowa 6

 

Środa 15 stycznia 2014 r.

 

15.30. ul Długa 66A, 66B, 66C

 

19.00. ul. 3 Maja 79

 

Czwartek 16 stycznia 2104 r.

 

15.30. ul. Spacerowa 1,3

 

19.00. ul. Długa 66

 

Piątek 17 stycznia 2014 r.

 

15.30. ul. Długa 97/99

 

19.00. ul. Długa 101/105

 

Sobota 18 stycznia 2014 r.

 

9.00. ul. Czarneckiego, Gospodarcza, Kazimierza Wielkiego, Walecznych, Królowej Jadwigi, Letnia, Młodzieżowa, Zagłoby, Twarda.

 

Poniedziałek 20 stycznia 2014 r.

 

9.00. ul. 3 Maja stare budownictwo strona parzysta i nieparzysta, ul. Cezaka stare budownictwo

 

  • Parafia NMP Różańcowej:

Poniedziałek, 13 stycznia 2014

9.00 - ul. Turystyczna (nr parzyste i nieparzyste), Relaksowa

16.00 - bl. 1, 2, TBS 1.

Wtorek, 14 stycznia 2014 

9.00 ul. Dojazdowa, Czereśniowa (nr parzyste i nieparzyste), Pogodna.
16.00 bl. 50 (od początku i od końca).
18.00 bl. TBS 2.

Środa, 15 stycznia 2014

9.00 ul. Witosa (nr parzyste i nieparzyste), Jabłoniowa.
16.00 bl. 51 (od początku i od końca).
18.00 bl. 1, 2, 3 przy ul. Tuwima (dogęszczenie), 52.

Czwartek, 16 stycznia 2014

9.00 ul. Rataja, Kamińskiego, Świętojańska, Supraska, Boboli, Kalinowskiego, Mikołajczyka, Drzymały, Niemena, Kręta. 
16.00 bl. 53 (od początku i od końca).
18.00 bl. 54

Piątek, 17 stycznia 2014

9.00 ul. Kwiatowa, Romantyczna, Wiosenna, Szczęśliwa, Radosna, Rozrywkowa, Jasna, Wesoła, Jesienna.
16.00 bl. 57 (od początku i od końca).
18.00 bl. 55, 56

Sobota, 18 stycznia 2014

9.00 bl. 58, 59, 60, 61, 62, 63

  • Parafia Chrystusa Króla:

Poniedziałek, 13 stycznia 2014 r.

- ulice: Dzika (bez bloków), Rymarska i Szkudlarska
Wtorek, 14 stycznia 2014 r.

- ulice: Dzika (bloki) i Ludowa (bloki),
Środa, 15 stycznia 2014 r.

- ulice: Lotnicza, Zapolskiej i Gojawiczyńskiej,
Czwartek, 16 stycznia 2014 r.

- ulica Trojańska,
Piątek, 17 stycznia 2014 r.

- ulice: Cmentarna, Malczewskiego, Kuncewiczowej i Samozwaniec,
Sobota, 18 stycznia 2014 r.

- ulice: Dygasińskiego, Grabskiego i Dolna

 

 

 

 

.