A A A

rada osiedla15 grudnia odbędą się wybory do Rady Osiedla Piaskowice-Aniołów. W dniach 17-24 listopada w Urzędzie Miasta Zgierza przyjmowane są zgłoszenia kandydatur.

Wybory zostaną przeprowadzone w Szkole Podstawowej nr 4 im. J. Niepokoja w Zgierzu (ul. Łódzka 2) w godz. 8.00-20.00.

Szczegółowe informacje nt. głosowania i formularze zgłoszeniowe dla kandydatów dostępne są na stronach Urzędu Miasta Zgierza.

Na podstawie: Zarządzenie Nr 228/VI/2013 Prezydenta Miasta Zgierza z dnia 8 października 2013 r. w sprawie przeprowadzenia wyborów do Rady Osiedla Piaskowice - Aniołów w Zgierzu.

Wykaz ulic jednostki pomocniczej:

Aleksandrowska, Aniołowska, Antoniewska, Barona, Barwnikowa, Benzantronowa, Boruty, Chemików, Daleka, Energetyków, Gałczyńskiego (P od nr 20 do nr 20A, N od nr 1 do nr 23, Głowackiego, Irysowa, Jagiellońska, Jaśminowa, Kocidłowska, Kolorowa, Konstantynowska (P od nr 2 do nr 12 i P od nr 62 do końca, N od nr 1 do nr 19 i N od nr 75 do końca), Krogulec, Kwasowa, Lawendowa, Liściasta, Łukasińskiego, Mała, Miroszewska, Moniuszki, Okręglik, Piaskowa, Piaskowice, Pieńki, Romana Skupińskiego, Sieradzka, Skośna, Sokołowska A 29, Stefana, Śniechowskiego (P od nr 2 do nr 24D), Wiejska, Wiosny Ludów.

 

.