A A A

Ja Ty MyStowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” wraz z Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie w ramach projektu „Ośrodek Ekonomii Społecznej” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Interesuje Cię tematyka klauzul społecznych? Chcesz uzyskać informacje, w jaki sposób zlecać przetargi w trybie In-house? A może myślisz o założeniu spółdzielni socjalnej prowadzonej przez jednostkę samorządu terytorialnego? Nie może Cię zabraknąć na tym szkoleniu!

Szkolenie pt. "Spółdzielczość socjalna, klauzule społeczne, współpraca z samorządem lokalnym" poprowadzi Marcin Pluta - pedagog, menadżer społeczny, absolwent SGH w Warszawie, od 2010 burmistrz Miasta Brzeziny, wcześniej wiceprzewodniczący Rady Miasta Brzeziny, asystent polityczny i doradca Wojewody Łódzkiego, prezes Stowarzyszenia Wspólna Przyszłość – Polska, Europa, Świat, członek Wojewódzkiej Rady Organizacji Pozarządowych.

Szkolenie odbędzie się 21 czerwca 2013 w Zgierzu w Mieście Tkaczy przy ulicy Rembowskiego 1 w godzinach 9.00 – 16.00. Szkolenie w szczególności kierowane jest  do urzędników administracji publicznej i samorządowej. Zapraszamy jednak wszystkie osoby zamieszkałe na terenie województwa łódzkiego w wieku od 15 do 64 lat, zainteresowane powyższą tematyką.

Wypełnione formularze zgłoszeniowe proszę dostarczać/przesyłać do 17.06.2013 do godz. 16.00 na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

Formularz zgłoszeniowy

Ramowy plan szkolenia

Więcej informacji.

źródło:  www.wsparciespoleczne.pl 

 

.