A A A

 

Kongres Świadków JehowyW dniach 13-15 lipca 2012 r. w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się kongres pod hasłem "Strzeż swojego serca!", na który zaprasza Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy.

"Świadkowie Jehowy uważają, że wszyscy, także ludzie niebędący ich współwyznawcami, odniosą pożytek z pozytywnego orędzia i praktycznych rad, które będą przedstawione na kongresie.

W programie przewidziano ciekawe omówienie biblijnych wzmianek o symbolicznym sercu. W poszczególnych punktach, na które złożą się przemówienia, wywiady i scenki, słuchowiska oraz przedstawienie, zostanie podkreślone, jak zapewnianie ochrony symbolicznemu sercu przyczynia się do duchowej pomyślności, szczęścia oraz poprawy życia rodzinnego" - zapraszają organizatorzy.

Zgromadzenie odbędzie się w Atlas Arena Łódź przy al. Bandurskiego 7. Przed południem program zaczyna się codziennie o godz. 9.20. Sesja popołudniowa rozpoczyna się w piątek (13 lipca) o godz. 13.50, w sobotę (14 lipca) o 13.35, a w niedzielę (15 lipca) o 13.25.

Na kongresie w Łodzi przybędzie ok. 12 tys. uczestników z Łodzi, Zgierza, Pabianic, Płocka, Piotrkowa Trybunalskiego, Kalisza, Konina i innych okolicznych miast.

Haslo kongresu "Strzeż swojego serca" zaczerpnięto z Księgi Przysłów 4:23.

Wstęp na zgromadzenie jest wolny, nie przeprowadza się też żadnych zbiórek pieniędzy.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Biurze Oddziału Świadków Jehowy pod adresem mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na stronie internetowej www.jw.org

źródło: Sławomir Młodziński

 

.