A A A

Zrozumieć autyzmFundacja Zrozumieć Autyzm zaprasza rodziców i terapeutów na bezpłatne spotkanie dotyczące podejścia niedyrektywnego (opartego na relacjach) i rozwojowego w pracy z dzieckiem autystycznym, które odbędzie się 17 lipca w godz. 17.00-20.00 w zgierskim Centrum Kultury Dziecka.

Osoby zainteresowane prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa pod numerem 793 044 711 lub pod adresem fundacji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Fundacja „Zrozumieć autyzm” powstała w celu niesienia pomocy rodzinom dzieci z autyzmem poprzez narzędzia internetowe i serwis usług w prowadzeniu programów domowych opartych na relacjach. Fundacja Zrozumieć Autyzm działa na rzecz łatwiejszego dostępu do terapii opartych na relacjach dla rodzin dzieci z autyzmem oraz terapeutów w Polsce.

Misją jest tworzenie stale rosnącej społeczności rodziców, wolontariuszy i profesjonalistów, którzy wierzą, że możemy inaczej odnosić się do autyzmu, a otwierając się na dzieci z autyzmem, tworzymy nowe możliwości dla nich i dla nas samych. Począwszy od miłości i akceptacji, pomagamy dzieciom rozwijać się i tworzyć głębsze relacje z innymi. Uznajemy rozwój relacji społecznych jako podstawowe podejście do terapii autyzmu.

Pragniemy pomagać rodzicom w podjęciu jak najlepszych decyzji dla swojej rodziny na podstawie ich własnych celów i pragnień, by następnie pomóc im zrealizować swoje decyzje, osiągać kluczowe dla nich cele i spełniać swoje pragnienia.

Zachęcamy rodziców do pracy w atmosferze miłości i akceptacji dziecka takim, jakim ono jest, zachęcamy do dbania o siebie i do rozwoju osobistego, współpracy z innymi rodzicami po to, by mogli wspólnie odnaleźć wszelkie możliwe środki wsparcia.

Więcej informacji na temat terapii i szkoleń znajdą Państwo na stronie www.zrozumiecautyzm.pl lub pod adresem mailowym Fundacji Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

.