A A A

a-symetriaUczestnicy i realizatorzy projektu „Możesz Inaczej – III edycja” zapraszają na wernisaż wystawy fotograficznej „a-symetria” 21 czerwca o godzinie 18.00 do Foto Cafe 102 (Łódź, Piotrkowska 102).

W czasie wernisażu zaprezentowane będą zdjęcia zrealizowane w trakcie kursu fotograficznego organizowanego przez NZOZ Monar Ośrodek Rehabilitacyjno – Readaptacyjny dla Dzieci i Młodzieży w ramach projektu „Możesz inaczej – III edycja”.
Projekt „Możesz inaczej” skierowany jest do młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym w wieku 15-25 lat z terenu miasta i gminy Ozorków i gminy Zgierz .
Opiekunem dydaktycznym wystawy jest Piotr Kwiatkowski – miłośnik fotografii kreatywnej i prowadzący wspomniane zajęcia.
Na wernisażu wystąpi również grupa muzyczna składająca się z uczestników zajęć z tworzenia muzyki, nauki śpiewu i gry na instrumentach. Grupę do występu przygotuje prowadzący zajęcia, Piotr Flies - muzyk, pianista, kompozytor, założyciel zespołu Kredens Acoustic.
Wieczór uprzyjemnią uczestnicy zajęć kulinarnych – pod okiem doświadczonego kucharza Witolda Obuchowicza zaserwują przygotowane specjalnie na tą okazję przekąski.

Warto przy okazji tego wydarzenia zrewidować swoje poglądy na temat młodych ludzi ze środowiska zagrożonego wykluczeniem, przyjrzeć się ich twórczym dokonaniom i pozwolić sobie na dobrą zabawę w towarzystwie młodych, kreatywnych uczestników projektu „Możesz inaczej” i wszystkich gości imprezy, do czego zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Projekt został współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji na www.fotocafe102.pl a także mozeszinaczej.pl

 

źródło: Monika Malanowska

.