A A A


Jesteś kreatywny? Masz pomysł na Biznes Plan, który można byłoby zrealizować w naszym mieście? Konkurs ,,Młody Przedsiębiorca’’ organizowany przez Młodzieżowy Bank Pracy jest dla Ciebie! Do wygrania tablet oraz odtwarzacz DVD.

By wziąć udział w konkursie należy do 16 marca 2012 r. przesłać Biznes Plan, który mógłby zostać urzeczywistniony w naszym mieście. Zgłaszając plan do konkursu każdy uczestnik zaświadcza, że wykonał go indywidualnie oraz posiada do niego prawa autorskie. Do udziału zapraszamy młodzież od 16 do 25 roku życia.  Konstrukcja, według której ma powstać Biznes Plan dostępna jest w regulaminie.

Konkurs rozgrywać się będzie II-etapowo. W I etapie uczestnicy wysyłają swoje prace na adres Centrum Kultury Dziecka (Zgierz ul. Rembowskiego 17) w dwóch wersjach – na płycie CD oraz w formie papierowej. II etap odbędzie się podczas gali finałowej, gdzie wyłonieni w I etapie zaprezentują w dowolnej formie prace. Za pierwsze miejsce przyznane przez jury do wygrania tablet, za drugie przyznane przez publiczność - DVD.

Czekamy na innowacyjne pomysły!

Więcej informacji oraz regulamin na stronie Młodzieżowego Banku Pracy: www.mbpzgierz.pl

Patrycja Malik
Młodzieżowy Bank Pracy

.