A A A

 

(fot. CKD)

W CKD ostatnie dwa tygodnie przebiegły pod znakiem remontu i zabawy. Dzieci z radością i pasją spędziły z Centrum cztery feryjne dni podczas zajęć gościnnie przeprowadzonych w MOK-u. Nowy semestr szkolny to nowe wyzwania, nowe grupy na zajęciach oraz powrót do codziennej pracy w częściowo odświeżonych wnętrzach CKD.

W zakładce galeria na stronie Centrum Kultury Dziecka można zobaczyć zdjęcia z feryjnych zajęć. Wśród nich warsztaty plastyczne oraz bębniarskie.

Już 14 lutego CKD zaprasza na coroczną imprezę karnawałową. W tym roku spotkanie odbywa się w Dzień Świętego Walentego, zatem nie zabraknie konkursów i zabaw tematycznie związanych ze świętem zakochanych. Organizatorzy liczą, że wszystkie odwiedzające CKD dzieciaki będą miały przynajmniej walentynkowy element stroju. Mile widziane są czerwone i serduszkowe przebrania. Najlepsze, najbardziej pomysłowe i samodzielnie wykonane – zostaną nagrodzone. Można też wziąć udział w balowej poczcie walentynkowej - piszcie listy z wyrazami sympatii do ukochanych, rodziców czy innych obecnych na imprezie i wrzućcie do skrzyneczki w CKD. Będą przekazane podczas balu. Do zobaczenia we wtorek 14 lutego o 17.00!

Źródło: ckd.miasto.zgierz.pl

 

.