A A A

 

Radio Parada organizuje plebiscyt „Nauczyciel Roku 2012”, w którym wybieramy najlepszego nauczyciela, który potrafi przekazać wiedzę, cieszy się autorytetem i wzbudza zaufanie. Wśród nominowanych znalazł się nauczyciel zgierskiego Gimnazjum nr 3, Tomasz Miśkiewicz.

Głosowanie w plebiscycie rozpoczęło się w dniu 27 stycznia 2012 r. o godz. 00:01 i trwać będzie do dnia 22 kwietnia 2012 r. do godz. 23:59.  Głosować można wysyłając wiadomości SMS. Jedna osoba może wysłać dowolną liczbę SMS-ów. Wysyłanie przez Głosujących wiadomości SMS będzie odbywać się na nr 72601 w treści należy wpisać NAUCZYCIEL (kropka) oraz numer przypisany kandydatowi. Koszt jednego SMS-a wynosi 2,46 z VAT. Regulamin.

Tomasz Miśkiewicz jest nauczycielem wspierającym w klasie integracyjnej oraz nauczycielem wychowania fizycznego w Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Zgierzu. Aby na niego zagłosować, należy w treść SMS-a wpisać: NAUCZYCIEL.10 i wysłać na numer 72601.

Zwycięzcą Plebiscytu zostanie osoba, która otrzyma najwięcej głosów (decyduje suma głosów oddanych poprzez SMS-y). Do zdobycia jest prestiżowy tytuł Nauczyciela Roku 2012 oraz weekend z atrakcjami w kompleksie Termy Uniejów.

Więcej informacji znaleźć można na stronie Radia Parada.

 

.