A A A

 


26 maja 2010 minął rok od założenia Szkolnego Klubu Przeciwko Cyberprzemocy "SofA". Z tej okazji Klub postanowił urządzić swojepierwsze urodziny w szkolnej sali SLO w Zgierzu. EZG.INFO.PL zaprasza do zapoznania się z fotorelacją.

 

Klub, działający pod opieką Marzeny Więckowskiej, zorganizował loterię dla uczniów SLO, w której – co najważniejsze – każdy los wygrywał. Do zdobycia były m. in. cukierki i długopisy, a także kawałki urodzinowego tortu czy książki sponsorowane przez panią dyrektor Ewę Sadlak. Wszyscy jednak liczyli najbardziej na wylosowanie talonów na godzinę, a nawet dzień bez pytania.

(fot. Adam Gieras)

 

W spotkaniu uczestniczyli członkowie Klubu "SofA" oraz jego założyciele i członkowie honorowi, byli uczniowie SLO. Aby świętować razem z Klubem, pojawił się jeden ze sponsorów, pan Tomasz Cajdler z firmy „T.O.M.T.E.X”, a także współpracująca z Klubem Justyna Zielińska, prezes SIO EZG. Razem z dyrektorami SLO wszyscy poczęstowali się urodzinowym tortem, rozmawiając przy tym o temacie cyberprzemocy i przyszłości Klubu.

 

(na zdjęciu od lewej: Adam Kostecki, jeden z założycieli Klubu,
Justyna Zielińska oraz Ireneusz Jakubowski, wicedyrektor SLO; fot. Adam Gieras)

 

Redakcja naszego serwisu życzy Klubowiczom kolejnych sukcesów w walce ze zjawiskiem cyberprzemocy i czeka na następne urodziny – jak to określił pan Ireneusz Jakubowski, wicedyrektor SLO - "najprężniej działającej grupy w SLO"!

 

.