A A A

9 listopada 2011 r. w Zespole Szkół im. J. Cezaka został rozegrany ostatni, ósmy etap II edycji szkolnego konkursu "Banki w akcji". Konkurs był prowadzony z wykorzystaniem anglojęzycznego oprogramowania otrzymanego z Fundacji Kronenberga przy City Bank.

II edycja konkursu ruszyła 24 października 2011. Wzięło w niej udział 33 uczniów Ekonomika z klas III TF i IV TF. Program "Banki w akcji" przybliża problematykę działalności bankowej poprzez udział uczniów w grze decyzyjnej symulującej funkcjonowanie banku komercyjnego. Ponadto, uczestnicząc w grze prowadzonej w języku angielskim, uczniowie w sposób naturalny przyswoją angielskie słownictwo.

Tytuł "Najlepszy bank" zdobył bank nr 6 reprezentowany przez uczennice z klasy III TF: Karolinę Modrankę i Justynę Nowak. Drugie miejsce wywalczyły: Judyta Grzelak, Iza Grzelak, Natalia Fitoł i Ola Świątczak z klasy IV TF, a miejsce trzecie przypadło: Agnieszce Glińskiej, Agnieszce Makowczyńskiej i Kamilowi Zgnilcowi z klasy IV TF. Zdjęcia z finału konkursu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Zdobyte podczas rozgrywek doświadczenia na pewno zaowocują w przyszłości.

Serdeczne podziękowania dla uczennicy Agnieszki Glińskiej  z klasy IV TF za pomoc w obsłudze komputerowej ośmioetapowego konkursu.

Organizatorzy: p. T. Stolarek i p. E. Kawczyńska

źródło: ekonomik.miasto.zgierz.pl

.