A A A

 

Młody? Ambitny? Poszukujący pracy? Te warsztaty są dla Ciebie! Młodzieżowy Bank Pracy zaprasza na warsztaty przygotowujące młodzież do świadomego wejścia w jeden z najistotniejszych aspektów życia - pracy.

Dowiecie się m.in. jakie informacje powinno zawierać CV, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej oraz jakie umowy możecie zawrzeć z potencjalnym pracodawcą. Warsztaty kierowane są do młodzieży w wieku od 16 do 25 roku życia.

Od stycznia do marca odbędzie się cykl warsztatów, które poprowadzą profesjonaliści. Ostrzegamy! Nie będą to nudne wykłady, lecz angażujące Was zarówno fizycznie jak i intelektualnie spotkania.


Kilka dni temu ruszyły zapisy - limit miejsc ograniczony!


Tematy:

  • Jak prawidłowo napisać CV i list motywacyjny?
  • Jak właściwie zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej?
  • Jakimi kryteriami kierować się przy doborze pracy?
  • Prawo pracy oraz sposoby zawierania umów z pracodawcą.
  • Społecznie odpowiedzialny biznes.

 

Istnieje możliwość wybrania jednego lub kilku dni warsztatowych. Warsztaty będą odbywać się w weekendy. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w wyżej wymienionych warsztatach proszę o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Informacje jakie powinniście zawrzeć w zgłoszeniu: imię i nazwisko, wiek, kontakt (e-mail, telefon), wybrana tematyka (pełna nazwa). O tym kto poprowadzi warsztaty, w jakich dokładnie terminach i gdzie odbędą się znajdziecie niebawem na naszej stronie www.mbpzgierz.pl

Patrycja Malik

źródło: miasto.zgierz.pl

.