A A A

Młodzieżowa Rada Miasta Zgierza zachęca wszystkich uczniów zgierskich szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie zatytułowanym "Fotografia, piłka nożna, taniec... A Ty jak spędzasz czas wolny?''.

Co trzeba zrobić by wziąć w nim udział? Stworzyć pracę polegającą na wycięciu z taśmy filmowej 20 kadrów, które ułożone w kolejności dadzą zarys filmu i sytuacji, resztę interpretacji pozostawiając odbiorcy. Tematem jest czas wolny i sposoby na jego spędzanie. Czekamy na prace, które pokażą, że młodzi ludzie z naszego miasta nie tylko ,, siedzą przed komputerami i klepią w klawiatury’’, ale również mają pasje, tworzą, trenują czy też działają społecznie. Prace należy dostarczyć w terminie od 7 do 30 listopada 2011r. na płycie CD na adres naszego biura ( Centrum Kultury Dziecka, ul. Rembowskiego 17).

 

Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce 16 grudnia 2011 roku podczas sesji nadzwyczajnej MRMZ w Urzędzie Miasta Zgierza. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie - dla pierwszych trzech miejsc cenne nagrody rzeczowe.

Kontakt:
Młodzieżowa Rada Miasta Zgierza,

 

 

Zgierz, ul. Rembowskiego 17
tel. 512-201-941
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

.