A A A

20 września Pani  Monika Sikora - nauczycielka  śpiewu i opiekunka  zespołów wokalnych "Sposób na Nudę" i "Metamorfoza" działających w Młodzieżowym Domu Kultury w Zgierzu otrzymała  z rąk Wojewody Łódzkiego Jolanty Chełmińskiej oraz Łódzkiego Kuratora Oświaty Jana Kamińskiego "Medal Komisji Edukacji Narodowej".

W uroczystości podsumowującej „Rok Odkrywania Talentów” w naszym regionie, która odbyła się w dużej sali obrad Urzędu Miasta Łodzi wzięli udział m. in. Wicekurator Konrad Czyżyński, doradca Wojewody Łódzkiego Wiesława Zewald , dyrektorzy wydziałów i delegatur oraz pracownicy Kuratorium Oświaty.

Monika Sikora - magister pedagogiki - absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na Wydziale Nauk o Wychowaniu. Muzyk, autorka tekstów nagradzanych w konkursach piosenki dziecięcej, juror na konkursach wokalnych, podopieczni pani Moniki zdobywają liczne nagrody, m.in. w Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni i Tańca Konin, Ogólnopolskim Konkursie Piosenki Różnej ,,Komu Piosenkę, Komu?" w Pabianicach, Koluszkowskim Przeglądzie, Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym ,,Aleksandrowska Wiosna''.

Galeria zdjęć MDK.

Bogumiła Łuczak-Filipek

Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu

.