A A A

Nieformalne Stowarzyszenie Inicjatyw Młodzieżowych MNMs serdecznie zaprasza na III Targi Czasu Wolnego w Zgierzu, które odbędą się 9 września w godz. 9.00-18.00 w hali MOSiR w Zgierzu.

Organizatorami Targów są: Nieformalne Stowarzyszenie Inicjatyw Młodzieżowych MNMs (www.mnmszgierz.blogspot.com), Miejski Ośrodek Kultury w Zgierzu (www.mokzgierz.pl) oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zgierzu (www.mosir.zgierz.pl). Partnerem jest Urząd Miasta Zgierza (www.miasto.zgierz.pl).

Targi mają na celu zaprezentowanie oferty zgierskich domów i ośrodków kultury, klubów sportowych, organizacji pozarządowych, szkół językowych, tanecznych, muzycznych itd. w jednym miejscu, dając możliwość zgierzanom porównania ofert poszczególnych podmiotów oraz wybranie najlepszego. Jednym z celów Targów jest przeciwdziałanie nudzie oraz zainteresowanie zgierzan aktywnym formami spędzania wolnego czasu.

Warunkiem uczestnictwa w Targach jest przesłanie do dnia 2 września 2010 r. odpowiednio wypełnionego Zgłoszenia na adres e-mailowy Koordynatora Targów (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) Udział w Targach jest bezpłatny.

Wystawcy mają możliwość zamieszczenia informacji reklamowej w specjalnie wydanym Folderze (format A5), który będzie nieodpłatnie dostępny dla Beneficjentów zarówno w trakcie Targów, jak i po ich zakończeniu. Wystawca zainteresowany zamieszczeniem Reklamy zobowiązany jest do dnia 2 września przesłać na adres e-mailowy Koordynatora Targów jej treść tekstową oraz graficzną. Warunkiem skorzystania z możliwości Reklamy w Broszurze jest przesłanie  do dnia 2 września opłaty z dopiskiem „Targi folder”. Wysokość opłaty zależna jest od formatu Reklamy (od 25 do 100 zł).

Regulamin Targów.

Karta zgłoszeniowa

źródło: mnmszgierz.blogspot.com

 

.