A A A

- Udział w naszym konkursie to niepowtarzalna okazja do spędzenia całego dnia w towarzystwie prezydenta Jerzego Sokoła - zachęca pomysłodawczyni akcji, Karolina Miżyńska - jest to także możliwość do poznania zakamarków w Urzędzie Miasta. Pan Prezydent z pewnością przygotuje jakąś miłą niespodziankę dla swoich małych zastępców, a tak spędzony Dzień Dziecka pozostanie na długo w pamięci.

Konkurs skierowany jest do wszystkich uczniów uczęszczających do zgierskich podstawówek. W tym roku formuła konkursu zakłada przygotowanie pracy na podany temat w dowolnej formie, np. prac plastycznych, literackich, prezentacji multimedialnych. Jury oceniać będzie przede wszystkim interpretację tematu, kreatywne podejście i co istotne samodzielne wykonanie pracy.

Centrum Kultury Dziecka czeka na prace opatrzone krótką odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego chcę zostać jednym z Małych Prezydentów Miasta Zgierza?” do dnia 10 maja 2010.

Nagrodą dla trzech zwycięzców będzie wcielenie się 1 czerwca 2010 w rolę Małego Prezydenta Miasta Zgierza oraz jego dwóch zastępców. Nowe władze spędzą cały dzień w towarzystwie przedstawicieli dorosłych władz Zgierza, będą uczestniczyć m.in. w konferencji prasowej, specjalnej sesji Młodzieżowej Rady Miasta Zgierza, odbędą wizytację miasta w prezydenckiej limuzynie.

Informacji na temat konkursu oraz regulamin i kartę zgłoszeniową uzyskasz w Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu lub na stronie internetowej: www.ckd.miasto.zgierz.pl

.