A A A


Już po raz drugi Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Uczeń też człowiek. Twórczy indywidualista”, zaprasza nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z całej Polski do wzięcia udziału w konkursie  „Twórczy Nauczyciel”.

Celem akcji jest promowanie nauczycieli, którzy traktują swoją pracę jak twórcze wyzwanie. Prowadzą lekcje w niekonwencjonalny, ciekawy sposób, inspirujący młodzież do myślenia i samodzielnych poszukiwań. Rozmawiają z uczniami i liczą się z ich zdaniem. W tym roku organizatorzy poszerzają formułę konkursu i chcą wybrać także najbardziej twórczych uczniów, czyli takich, którzy nie boją się nowych wyzwań, wykazują odwagę w myśleniu i działaniu, są ciekawi świata i ludzi oraz pełni niekonwencjonalnych pomysłów.

Aby wziąć udział w zabawie należy w pierwszej kolejności wypełnić i wysłać formularz zgłoszeniowy (dostępny na stronie kampanii www.uczentezczlowiek.ahe.lodz.pl) a następnie przesłać dokumentację swojej twórczej pracy – w dowolnej formie (opis, prezentacja, pliki multimedialne). Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe m.in.: pobyt w luksusowym SPA, bony podarunkowe oraz zaproszenia do kina. Dodatkowo pierwszych 14 uczniów i nauczycieli otrzyma vouchery na profesjonalne kursy e-learningowe Polskiego Uniwersytetu Wirtualnego.

W I edycji kampanii wzięło udział ponad 1000 osób, a najbardziej twórczym nauczycielem została pani Aneta Salamonowicz nauczycielka języka angielskiego z Zespołu Państwowych Szkół Plastycznych im. T. Makowskiego w Łodzi.

 

Kampania „Uczeń też człowiek. Twórczy indywidualista” odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka.

Szczegóły kampanii na: www.uczentezczlowiek.ahe.lodz.pl

 

Aleksandra Mysiakowska
Rzecznik prasowy AHE
695380418
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

.