A A A

rozwojdziecka

Fundacja Krok do Przodu i Fundacja Nowa Nadzieja z Kalisza zapraszają na bezpłatne konsultacje rozwoju dziecka. Spotkanie z dr Justyną Leszka odbędzie się 23 czerwca w godz. 9.00-18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Zgierzu. 

Dr Justyna Leszka jest doświadczonym specjalistą diagnozy i terapii dzieci z zaburzeniami rozwoju, specjalistką Metody Krakowskiej. Konsultacje trwają 40 minut i są dedykowane głównie rodzicom z dziećmi w wieku przedszkolnym, którzy mają wątpliwości dotyczące prawidłowości rozwoju ich dzieci. Rodzic otrzymuje wskazania do dalszej diagnozy dziecka i stymulacji jego rozwoju.

Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zgłoszeniu proszę podać: swoje imię i nazwisko, wiek dziecka, numer telefonu (w celu ustalenia godziny konsultacji). Na spotkanie warto przynieść wszelkie opinie i wyniki badań dotyczące dziecka, jeśli zostały wczesniej zrobione.

 

.