A A A

dziecidzieciom2014Do 17 grudnia trwa akcja "Dzieci Dzieciom" organizowana przez Biuro Poselskie Artura Dunina i jego współpracowników. Celem jest zbiórka zabawek dla potrzebujących dzieci.

Okres przedświąteczny to czas zakupów, sprzątania i co sprawia wielką radość, przygotowywania prezentów.  Szykujemy je przede wszystkim dla dzieci, jednak wiele z nich nie ma szans by znaleźć je pod choinką.

Wiele organizacji charytatywnych stara się organizować dla nich świąteczne paczki. Do akcji włączył się tradycyjnie poseł Artur Dunin wraz z pracownikami Biura Poselskiego. W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia biuro poselskie przygotowało kolejną edycję akcji charytatywnej ponownie pod nazwą „Dzieci Dzieciom”.

- Z jednej strony największym podziękowaniem za poprzednią edycję akcji, a z drugiej olbrzymią motywacją, były słowa 6-letniej dziewczynki, która kiedy otrzymała w prezencie lalkę, przyznała się, że dostała lalkę pierwszy raz w życiu - mówi Piotr Ogrodowczyk z Biura Posła Artura Dunina.

Wielu z nas ma w domu sporo zabawek, które są w naprawdę dobrym stanie a nasze pociechy już się nimi nie bawią. Przekładamy je z miejsca na miejsce, lądują w piwnicy lub w garażu. To nic trudnego, ani nie zajmuje dużo czasu, by wraz z dzieckiem je przejrzeć, jeśli potrzeba to maskotki przeprać i przynieść do biura poselskiego. Mile widziane są  najprzeróżniejsze maskotki, klocki, książki i książeczki dla dzieci, puzzle, płyty z bajkami lub programami komputerowymi dla dzieci, ale również ubrania.

Akcja potrwa do 17 grudnia 2014r., choć jak zapewniają pracownicy biura w razie konieczności zostanie o dzień lub dwa przedłużona. Zabawki można przynosić do Biura Poselskiego Artura Dunina, przy Pl. Jana Pawła II 19 (naprzeciw McDonald’s) w godz. 11.00 – 15.00, w poniedziałki i wtorki nawet do 17.00.

.