A A A

ŁKA pociągŁódzka Kolej Aglomeracyjna zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 2 do 10 lat do wzięcia udziału w konkursie "Pomaluj pociąg ŁKA". Konkurs trwa do 3 września 2013 r.

Aby wziąć udział w konkursie, należy pobrać ze strony www.lka.lodzkie.pl szablon kolorowanki przedstawiającej pociąg ŁKA (kolorowanka do pobrania w formacie jpg).

Do konkursu można zgłaszać prace dzieci od 2 do 10 lat. Zeskanowane pomalowane prace trzeba przesłać do ŁKA za pomocą Formularza zgłoszenia prac.

W konkursie wezmą udział tylko prace wykonane na opublikowanym przez organizatora wzorze, przesłane formularzem zgłoszeniowym w terminie od 27 sierpnia 2013 r. do 3 września 2013 r. do godz. 24.00.

Zgłoszone prace zostaną umieszczone w galerii na profilu Organizatora w serwisie społecznościowym facebook.com/KolejLodzkie. Zwycięzcą konkursu zostaną autorzy, których prace zdobędą największą ilość "like'ów" (polubień). O kolejności miejsc decydować będzie ilość "like'ów" liczona na dzień 6 września 2013 godz. 24.00.

Nagrody zostaną wręczone w dwóch kategoriach wiekowych:

  • od 2 do 5 lat; 
  • od 6 do 10 lat.

Oficjalne ogłoszenie zwycięzców konkursu odbędzie się podczas pierwszego dnia Mixera Regionalnego (7 września 2013 r.) odbywającego się w Łodzi na terenie ATLAS ARENA

Pełna treść regulaminu konkursu

Nagrody i kategorie wiekowe:

  • kategoria od 2 do 5 lat 

Miejsce 1 - LEGO DUPLO 10508
Miejsca 2-5 - upominki ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego

  • kategoria od 6 do 10 lat

Miejsce 1 - LEGO CITY 7938
Miejsca 2-5 - upominki ufundowane przez Urząd Marszałkowski Województwa

źródło: www.lka.lodzkie.pl/konkurs 

 

 

.