A A A

Tesco dla szkółGimnazjum nr 3 po raz kolejny bierze udział w ogólnopolskim konkursie "Tesco dla szkół". Tegoroczny temat "Zdrowo najedzeni" należało przedstawić w 2-minutowym filmiku. Teraz szkoła musi zebrać jak najwięcej głosów internautów. Jest o co walczyć: 10 najwyżej punktowanych grup wygrywa dla szkoły pracownię multimedialną wartą 16 tysięcy złotych!

 

Szybki link do filmu Gim3 to www.tescodlaszkol.pl/v,1.dhtml?v=22820

  • Jak głosować – w 3 prostych krokach:

1. Zarejestruj konto. Żeby głosować, trzeba mieć założone konto na stronie www.tescodlaszkol.pl i być do niego zalogowanym. Rejestracja konta jest prosta: wystarczy podać swoje imię i nazwisko, adres e-mail, datę urodzenia i wybrany "nick", czyli nazwę lub pseudonim, pod jakim będziecie widoczni na stronie. Kto ma mniej niż 18 lat, musi oczywiście potwierdzić, że ma zgodę rodziców! Po założeniu konta na podany adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym – dopiero po jego kliknięciu można ustawić hasło do konta, pamiętając, żeby miało przynajmniej 8 znaków i zawierało co najmniej 1 cyfrę.

2. Zaloguj się. Jeśli macie już gotowe konto i hasło, zalogujcie się na stronie. W prawym górnym rogu strony znajdziecie link do swojego profilu, na którym wyświetlane będą filmy, jakie dodacie do ulubionych, żeby zawsze je móc łatwo znaleźć – głos na te filmiki będzie można oddawać każdego dnia w czasie trwania głosowania.

3. Oddaj głos. Przy każdym filmie w okresie głosowania, czyli od 19 listopada do 17 grudnia 2012 r. znajdziecie przycisk „oddaj głos”. Żeby zagłosować, wystarczy być zalogowanym i go kliknąć. Nic prostszego! Jeśli zapomnicie się zalogować – komunikat ze strony Wam o tym przypomni.

  • Ile można oddać głosów i jak często?

Jeden zalogowany użytkownik ma możliwość oddania jednego głosu dziennie na dany film. Czyli jednego dnia możecie zagłosować na kilka filmów konkursowych, ale każdemu można przyznać tylko jeden „punkt”. Następnego dnia z tego samego konta można ponownie oddać głosu na ten sam filmik. Głosując codziennie przez cały okres głosowania jedna osoba może zdobyć 29 punktów dla jednego filmiku.
Pamiętajcie, że w głosowaniu mogą wspierać Was rodzice, przyjaciele czy znajomi – im więcej osób namówicie do głosowania na Wasz filmik, tym większe Wasze szanse na wygraną! Kilka osób może głosować z tego samego komputera, ale każdy – ze swojego osobnego konta.

- Prosimy zatem wszystkich o pomoc - zachęca Anna Marczewska, nauczycielka w Gimnazjum nr 3 w Zgierzu.


 

.