A A A

sobotka2012Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej FOLKIER zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na projekt graficzny oficjalnego logo Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej FOLKIER zrzesza ludzi w różnym wieku zainteresowanych kulturą ludową oraz szerzeniem wiedzy o niej wśród kolejnych pokoleń.

Głównym celem działalności Stowarzyszenia FOLKIER jest rozpowszechnianie informacji dotyczących kultury ludowej, większe zainteresowanie tym tematem szczególnie społeczności lokalnej oraz organizacja różnego rodzaju imprez, spotkań i warsztatów związanych z kulturą ludową. W swojej działalności chcemy przekazywać kultywowane od pokoleń tradycje i zwyczaje za pomocą popularnych wśród młodych ludzi form przekazu informacji oraz ciekawych warsztatów. Ważny jest dla nas międzypokoleniowy oraz międzykulturowy dialog, dlatego w naszych działaniach z pewnością nie będziemy ograniczać się kryterium wieku ani lokalnego terytorium. Stowarzyszenie FOLKIER to organizacja dla każdego, kto ma ochotę zrobić choć odrobinę zamieszania wokół kultury ludowej w naszym mieście i przekonać siebie i innych, jak wiele z niej dziś czerpiemy. 

Lubisz rysować? Interesujesz się grafiką? Masz wyobraźnię? To konkurs właśnie dla Ciebie!

Konkurs skierowany jest do uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

Nagrodą dla zwycięzcy są trzy indywidualne pięciogodzinne lekcje rysunku w Studiu Projektowym B-Architektura. 

REGULAMIN KONKURSU

Prace należy nadsyłać do dn. 21 listopada 2012r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

.