A A A

MwDOd 30 sierpnia 2012 można już pracować w systemie on-line nad wnioskami do programu "Młodzież w Działaniu". Konkurs 1 października jest ostatnim w tym roku.

Krok po kroku:

  1. Aby złożyć wniosek do poszczególnych Akcji należy utworzyć konto w systemie on-lineWięcej na ten temat znajdziecie w Instrukcji obsługi wniosku on-line.
  2. Wniosek należy najpierw wypełnić i złożyć elektronicznie, następnie go wydrukować i wysłać do  Narodowe Agencji, pamiętając o zachowaniu terminów składania wniosków.
  3. Do wersji papierowej należy dodatkowo załączyć potwierdzenia partnerskie -  Część III oraz konieczne dodatkowe dokumenty.
  4. Wydrukowaną wersję wniosku należy wysłać najpóźniej w dniu, kiedy upływa termin składania wniosków. Wnioski wysłane po tym terminie nie spełniają kryteriów formalnych i w związku z tym zostaną odrzucone z przyczyn formalnych.

O programie.

Priorytety na rok 2012.

W Zgierzu bardzo często organizacjom udawało się zdobyć fundusze z Unii Europejskiej na swoje pomysły. Aktualnie trwa projekt "ZGRYWALIZACJA - zagraj w mieście!" realizowany przez Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich EZG.

 

.